Casa Bougainville
Επιπλέον, έχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Πεντικιούρ και μανικιούρ θα εγγυηθούν στους επισκέπτες μια πραγματικά χαλαρωτική διαμονή.
Clockwork Orange και Praia de Cumbuco βρίσκονται σε απόσταση 2 χιλιομέτρων και 2,1 χιλιομέτρων αντίστοιχα από το διαμέρισμα Casa Bougainville. Lagoa Azul βρίσκεται σε απόσταση 4 χλμ.
Οι επισκέπτες έχουν πρόσβαση στην κοινόχρηστη κουζίνα εξοπλισμένη με ψυγείο και μαγειρικά σκεύη για αυτοεξυπηρέτηση. Οι επισκέπτες είναι ευπρόσδεκτοι να χαλαρώσουν στη βεράντα.
- Αεροδρόμια
- Φορταλέζα Αεροδρόμιο33 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Χώρος στάθμευσης
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Στο δωμάτιο
- Τραπέζι φαγητού
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Casa Bougainville;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Casa Bougainville αποτελεί 29$. - ❓
Μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στο το διαμέρισμα Casa Bougainville;
Το το διαμέρισμα Casa Bougainville παρέχει ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το διαμέρισμα Casa Bougainville;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Casa Bougainville.